10 فروردین 1402 ساعت 11:30

کارت ویزیت هوشمند

NFC Business Card

اشتراک گذاری آسان اطلاعات شما فقط با یک ضربه آرام !

تجربه داشتن یک کارت ویزیت مدرن

کارت ویزیت های کاغذی اغلب اوقات دور ریخته می شوند، ممکن است گم شود و یا از بین برود. اما با داشتن کارت ویزیت هوشمند دیگر نیازی به حمل تعداد زیادی کارت ویزیت کاغذی ندارید و فقط با یک کارت می توانید جزئیات تماس خود را فقط در 2 ثانیه به اشتراک بگذارید

کارت ویزیت هوشمند مجهز به NFC

انتقال آسان اطلاعات شما به گوشی های مجهز به NFC

کارت ویزیت هوشمند چیست؟

کارت ویزیت هوشمند نسل جدید کارت های ویزیت است که دارای یک تراشه NFC می باشد که از طریق امواج رادیویی اطلاعات داخل تراشه را به گوشی ها انتقال می دهد.

سوالات متداول

تکنولوژی NFC چیست؟

NFC مخفف Near Field Communication به معنای ارتباط میدانی نزدیک می باشد. NFC یک تراشه کوچک است که از طریق امواج رادیویی اطلاعات را منتقل می کند.

از آنجایی که باید برای انتقال اطلاعات کارت هوشمند را به گوشی چسباند تا اطلاعات منتقل شود از این رو NFC دارای امنیت بالایی می باشد.

کارت ویزیت NFC چگونه کار می کند؟

کارت ویزیت NFC حاوی یک تراشه NFC است که اطلاعات تماس شما در آن ذخیره می شود. به محض اینکه شخصی با تلفن خود به کارت ویزیت NFC شما ضربه می زند، جزئیات تماس به طور خودکار به دستگاه ارسال می شود. فقط آن را ذخیره کنید و تمام. ما می‌توانیم انواع داده‌ها را روی تراشه قرار دهیم، مانند کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، آدرس ایمیل، مکان و موارد دیگر. در مورد احتمالات کنجکاو هستید؟ با ما تماس بگیرید.

آیا گوشی من از NFC پشتیبانی می کند؟

این کار بسیار ساده است. به تنظیمات گوشی خود بروید و NFC را جستجو کنید.

محصولات NFC به چه صورت ارائه می شوند؟

1. کارت ویزیت هوشمند با طرح اختصاصی

2. کارت ویزیت هوشمند با طرح ثابت

NFC دارای چه قابلیت هایی هست؟

با تکنولوژی NFC می توان اطلاعات مورد نیاز شما را به مخاطبان و مشتریان شما منتقل کرد. این تکنولوژی بر روی گوشی های هوشمند قابل فعالسازی است و برای داشتن یک کارت و ابزار NFC نیازی نیست که شما حتما این تکنولوژی را داشته باشید. فقط کافیست کسی که میخواهد اطلاعات شما را دریافت کند گوشی او مجهز به NFC باشد

چه داده هایی را می توانید روی کارت ویزیت NFC برنامه ریزی کنید؟

ما می توانیم تمام جزئیات تماس شما را روی کارت ویزیت NFC برنامه ریزی کنیم، مانند لینک تمامی شبکه های اجتماعی، آدرس ایمیل، مکان ها و حتی می توانید عکس و فیلم اضافه کرد! 

آیا طرف مقابل به اینترنت نیاز دارد؟

در صورتی که اطلاعات کارت شما حاوی یک لینک باشد، بله به اینترنت نیاز است. اما برای مواردی مانند اتصال به وای فای و اطلاعات تماس مانند نام ، شماره تماس و لینک وب سایت نیازی به اینترنت نمی باشد

آیا برای دریافت اطلاعات شخص مقابل نیاز به اپلیکیشن خاص دارد؟

خیر، فقط کافیست که گوشی او از NFC پشتیبانی کند. اکثر گوشی های هوشمند میان رده و پرچم دارها دارای NFC می باشند.

چه لینک هایی را می توانم به اشتراک بگذارم؟

لینک وب سایت، لینک تمامی شبکه های اجتماعی و هر لینک دیگری قابل اشتراک می باشد

آیا می توان اطلاعات من را تغییر داد؟

در صورتی که اطلاعات شما یک لینک طراحی شده توسط ما باشد، بله، اطلاعات قابل ویرایش می باشد. فقط کافیست درخواست خود را جهت ویرایش ارسال نمائید.

تکنولوژی NFC

برخی از کاربردهای استفاده از تکنولوژی NFC