۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

parallax background

طراحی کارت ویزیت حرفه ای

طراحی کارت ویزیت حرفه ای یکی از شاخص ترین انتخاب مشتریان وب سایت کرل دیزاین می باشد. به دلیل اینکه سبک طراحی کرل دیزاین مینیمالیست و استفاده از رنگ های جذاب می باشد. همچنین طراحی ها منطبق با جدیدترین و مدرن ترین متودهای روز طراحی گرافیک دنیا انجام می شود.
تمامی طراحی های کارت ویزیت وب سایت کرل دیزاین به صورت اختصاصی طراحی می شود و از هیچگونه قالب آماده ای استفاده نخواهد شد !

نحوه سفارش کارت ویزیت

مرحله اول | واریز هزینه طراحی

ابتدا هزینه طراحی کارت ویزیت را از طریق منوی سایت ، بخش پرداخت آنلاین واریز نمائید و سپس شماره پیگیری را به شماره 09124763628 با عنوان طراحی کارت ویزیت ارسال نمائید.

مرحله دوم | ارسال اطلاعات

پس از واریز هزینه طراحی اطلاعات مورد نیاز خود را به ایمیل info@coreldesign.com ارسال نمائید. در صورتی که لوگو دارید، لایه باز و یا با کیفیت آن را پیوست ایمیل کنید.

مرحله سوم | اجرای طراحی توسط کرل دیزاین

پس از اینکه اطلاعات مورد نیاز خود را ارسال کردید منتظر باشید تا اتود اولیه کارت ویزیت، پس از 24 الی 48 ساعت برای شما ارسال شود. در صورتی که کارت نیاز به تغییرات داشته باشد، تغییرات مورد نظر با توجه به درخواست مشتری انجام خواهد شد

نکته ی مهم !!!

کار استودیو آنلاین کرل دیزاین فقط طراحی بوده و سفارش چاپی فقط با رضایت مشتری انجام خواهد شد

تعریف کارت ویزیت: همانطور که می دانید کارت ویزیت ابزاریست برای ارتباط برقرار کردن اشخاص حقیقی و حقوقی با مخاطبان خود . متاسفانه بعضا مشاهده می شود که برخی کارت ویزیت را با تراکت تبلیغاتی اشتباه می گیرند و سعی می کنند هر چه در ذهن خود دارند را در کارت ویزیت بگنجانند، در صورتی که کارت ویزیت باید از استاندارهای خاصی برخوردار باشد. لذا باید در طراحی کارت ویزیت از به کار بردن هر گونه موارد اضافی جلوگیری کرد.

آیتم های مورد نیاز یک کارت ویزیت به طور معمول شامل موارد زیر می باشد:

◄ لوگو

◄ عنوان کوتاه

◄ نام شرکت و یا شخص حقیقی

◄ شماره های تماس

◄ آدرس وب سایت

◄ ایمیل

◄ درج کد QR (جدید)

جهت استعلام قیمت طراحی گرافیک از طریق تلگرام و یا واتس آپ در ارتباط باشید

09124763628

استودیو آنلاین طراحی کرل دیزاین

0