۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۴:۴۷

طراحی لوگو بر خلاف تصور برخی افراد، یکی از مهم ترین و حساس ترین مراحل طراحی گرافیک محسوب می شود. چون قرار است با این نماد شناخته شوید ! سادگی و گویا بودن یکی دیگر از ویژگی های مهم در طراحی نشانه و لوگوتایپ به حساب می آید. ماندگاری لوگو بیشتر به خاطر سادگی آن است. همانطور که در اکثر برندهای معروف مانند اپل، ال جی، سامسونگ، سونی و ... سادگی موج میزند و همین سادگی باعث ماندگاری آن در ذهن مخاطب می شود. بعد از سادگی انتخاب رنگ برند یکی دیگر از عوامل مهم در طراحی برند و لوگو می باشد. نمونه کارهای ما را ببینید ! در صورتی که استودیو آنلاین کرل دیزاین را به عنوان یک متخصص قبول دارید، پس می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در امر طراحی لوگو بهرمند شوید و پس از اطیمنان خاطر سفارش خود را ثبت نمائید.

1تفاوت نشانه یا آرم با لوگوتایپ در چیست؟

طراحی نشانه با لوگوتایپ تفاوت دارد. نشانه به نمادی گفته می شود که دارای مفهوم و معنای خاصی می باشد و لوگوتایپ نوشته ای است که در قالب یک لوگو طراحی می شود. به عنوان مثال بانک صادرات دارای یک نماد و یا نشانه می باشد ! لوگوتایپ به لوگویی گفته می شود که در قالب نوشتاری طراحی می شود. حال لوگوتایپ می تواند ترکیبی از متن و نماد و یا نشانه هم باشد. در برخی از اسامی که طولانی هستند از مخفف کلمات نیز برای طراحی استفاده می شود. لوگوی وب سایت کرل دیزاین ترکیبی از لوگوتایپ و نشانه است که از مخفف کلمه Corel Design طراحی شده.

1مدت زمان انجام طراحی لوگو چند روز می باشد؟
حد اقل زمان مورد نیاز برای طراحی لوگو یک هفته می باشد.
2آیا اتود طراحی شده امکان ویرایش دارد؟
بله. اتودی که برای شما طراحی می شود قابلیت ویرایش داشته و تا به نتیجه رسیدن طرح مورد نظر هر نوع ویرایش لازم بر روی آن انجام خواهد پدیرفت
3چگونه می توانم لوگو سفارش دهم؟
شما ابتدا می توانید با استودیو آنلاین کرل دیزاین تماس بگیرید و پس از مشاوره رایگان سفارش خود را ثبت نمائید.

استودیو آنلاین طراحی کرل دیزاین

0